O nás

Společnost REONTECH CZ s.r.o. byla založena v roce 2014 a to na základě obchodních zkušeností zakladatele, který
v oboru průmyslového těsnění působí
již od roku 1995.

Jsme česká rodinná firma a zabýváme se především výrobou a prodejem širokého sortimentu průmyslových těsnících prvků zejména pro hydrauliku a pneumatiku, frézovaných výrobků (z plastů, dřeva, hliníku, pryží a jiných materiálů) a dalších dílů pro průmysl.

Naší základnou je vlastní výrobní areál
v Ujčově (cca 40 km severně od Brna),
kde jsme v roce 2020 zahájili CNC výrobu obráběného těsnění a v roce 2023 také výrobu tvarových výseků a frézovaných dílců.

Z naší praxe víme, že spolehlivost, plnění dohodnutých termínů a dodržení kvality výrobků jsou stejně důležité jako samotná cena zboží. Na tyto (a další) faktory proto vždy klademe velký důraz a snažíme se tak budovat dlouhodobé a stabilní vztahy se zákazníky. V roce 2024 jsme získali certifikaci ČSN EN ISO 9001:2016.

Široká nabídka produktů pro průmysl

V naší nabídce naleznete především těsnící prvky, pryže a pryžové výrobky, mechanické ucpávky, ucpávkové šňůry, technické plasty, tepelně-izolační materiály, ale i další příbuzný sortiment.

CNC výroba těsnění a frézovaných dílců

Zabýváme se výrobou soustružených těsnících prvků až do průměru 500 mm, plochého těsnění a také výrobou frézovaných dílů z mnoha různých materiálů pro využití v mnoha (nejen průmyslových) oblastech.

Historie společnosti

Certifikát ČSN EN ISO 9001:2016

V roce 2024 jsme získali certifikaci managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2016.

Principy tohoto systému managementu  využíváme při své činnosti a naše výrobky tak splňují veškeré požadavky kvality.

Výrobní i skladové prostory odpovídají požadavkům bezpečnosti práce
a také požární ochrany.